Otvorenie športového areálu

V utorok 29. júna primátor Milan Marko spoločne s riaditeľom Jaroslavom Zacharom otvorili viacúčelové ihrisko s umelým trávnikom a atletickú tartanovú dráhu s umelým povrchom. Areál má slúžiť pri rôznych športových podujatiach, ale i v rámci využitia voľného času detí i mládeže z mesta Lučenec. Tartanová dráha s umelým povrchom EPDM je dlhá 250 metrov, široká 5 metrov, vrátane 60 metrovej rovinky. Viacúčelové ihrisko s umelým trávnikom má dĺžku 40 metrov a šírku 20 metrov. Na obe stavby prispelo spolufinancovaním Mesto Lučenec 5 %, zvyšok bol financovaný z Ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja a z Európskej únie. Športový areál - Čajkovského ulica bude otvorený denne od 7.00 hod. v letných hodinách do 21.00 hod. až 21.30 hod.

Prítomných privítal riaditeľ školy Mgr. Jaroslav Zachar
Žiaci školy pri tanečnom vystúpení
Slávnostné prestrihnutie pásky riaditeľom školy a primátorom mesta
Tartan si vykúšala prvá žiacka štafeta