Nová počítačová učebňa

Na škole nám pribudla nová počítačová učebňa a ku koncu školského roka 2009/2010 ju žiaci radi využívali. Síce zatiaľ je vybavená počítačmi len na 50%, ale aj tie im postačili na spestrenie vyučovacieho procesu. Zvyšných 10 počítačov bude nainštalovaných v budúcom školskom roku. Naši pedagógovia úspešne ukončili cabri školenie a vzápätí začali prebiehať ďalšie školenia, tentokrát na nich získavajú vedomosti o interaktívnej tabuli, ktoré neskôr využíjú pri inovácii vyučovacích hodín. Rozsah spomínaného školenia je 80 hodín a trvať bude do konca augusta. Okrem toho si už teraz pripravujú prezentácie, pracovné listy, osemsmerovky, krížovky atď. Vďaka nášmu projektu budú vyučovacie hodiny v nastávajúcom školskom roku na našej škole zaujímavejšie a pútavejšie. Žiaci sa teda majú už teraz na čo tešiť!
Bližšie info nájdete na www.zskubinylc.edu.sk

Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť/ Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ.

Mgr. Martina Kamenská, manager publicity v projekte „Okná poznania dokorán“

Webmaster: Peter Gajdošík ©2010