Máme diplom zo zdravotníckej súťaže

V piatok 14. mája 2010 sa desať žiakov zo zdravotníckeho krúžku zúčastnilo územného kola súťaže „Družstvá mladých zdravotníkov“. V I. kategórii sme za preukázané vedomosti a zručnosti v poskytovaní prvej pomoci obsadili pekné 3. miesto. Súťažné družstvo tvorili: Sandra Kasabová – kapitánka, Saša Mojžišová, Cyntia Vilhanová, Silvia Demeterová a Lukáš Kumštár z V.B triedy. V II. kategórii sme obsadili tiež vysokú priečku, boli sme na 6. mieste z 18 zúčastnených družstiev.

Cieľom tejto súťaže nie je len vyhrať alebo zúčastniť sa, ale hlavne získať vedomosti o poskytovaní prvej pomoci a tak pomôcť ľuďom, ktorí našu pomoc možno raz budú potrebovať...

Texť a foto: Mgr. Martina Kamenská, vedúca zdravotníckeho krúžku

Webmaster: Peter Gajdošík ©2010