Naši pedagógovia opäť zasadli do školských „lavíc“

Naši pedagógovia opäť zasadli do školských „lavíc“ ... presnejšie povedané – za školské počítače. Po úspešnom ukončení počítačového školenia v programe Power Point naši pedagógovia v popoludňajších hodinách opäť trávia svoj voľný čas v škole, tentokrát na Cabri školení. Školiteľkou je RNDr. Rusnáková z MPC v Banskej Bystrici. V priebehu 88 hodín sa budú venovať cabri geometrii, čiže rysovaniu na počítači. Získanými poznatkami budú následne inovovať hodiny geometrie, ktoré sa isto stanú pre žiakov zaujímavejšími. Až do konca augusta 2010 toto školenie absolvujú vyučujúci matematiky, konkrétne p. zástupkyňa Kožíková, p. uč. Karmanová, Lauková a Kamenická z I. stupňa a p. uč. Čapóová, Chlpošová, Melišíková a Šinka z II. stupňa.

Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť/ Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ.

Text a foto: Mgr. Martina Kamenská, manager publicity

Webmaster: Peter Gajdošík ©2010