Na prvom poschodí školy máme novinky

Aké? Tá prvá bije do očí každému. Pri počítačovej učebni nám pribudla veľkoplošná reklamná tabuľa. Pôvodne mala byť umiestnená na vonkajšej stene budovy školy, no keďže naša škola sídli v historickej budove, táto tabuľa, reklamujúca náš projekt, ju nemôže „špatiť“. A tak si svoje miesto našla na spomínanej chodbe školy. Druhou novinky je novučičká počítačová učebňa na druhom poschodí budovy, doposiaľ využívaná na hodinách fyziky. Momentálne je v štádiu dokončovania a predpokladaný začiatok prevádzky by mal byť už tento mesiac, čiže v máji 2010. Určená bude pre žiakov druhého stupňa základnej školy. K dispozícii budú mať 20 stolových počítačov, 2 notebooky, interaktívnu tabuľu a dataprojektor. Čiže je sa na čo tešiť!

Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť/ Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ.

Text a foto: Mgr. Martina Kamenská, manager publicity

Webmaster: Peter Gajdošík ©2010