Schválili nám nákup výpočtovej techniky

Čo je nové v novom roku v našom projekte „Okná poznania dokorán“? Naši pedagógovia v januári pokračujú v prehlbovaní svojich doterajších vedomosti na počítačových školeniach v programe PowerPoint. Stretávajú sa každý pondelok po vyučovaní v počítačovej učebni a pri počítačoch strávia až päť hodín. Dobrou správou je, že nám Agentúra Ministerstva školstva SR pre štrukturálne fondy EU schválila výpočtovú techniku. Čiže naša škola bude čoskoro „bohatšia“ o:
- 20 stolných počítačov
- 20 operačných systémov
- 2 interaktívne tabule eBeam
- 2 dataprojektory
- 2 switch
- 2 notebooky
- 1 mikroskop
- 1 edukačný softvér Cabri Geometry
- 2 edukačné softvéry Didakta
- 2 edukačné softvéry lumi.sk
      Pracovník pre verejné obstarávanie Peter Gajdošík pripravil návrh plagátu (viď obrázok), na základe ktorého budú vyhotovené plagáty propagujúce náš „veľký projekt“.

Mgr. Martina Kamenská, manažér publicity

Webmaster: Peter Gajdošík ©2010