Turistický krúžok po štvrtýkrát vo Vysokých Tatrách

Ani zlé počasie nás neodradilo od turistiky vo Vysokých Tatrách. V sobotu 20. júna bol naším cieľom Starý Smokovec a odtiaľ túra na Zamkovského chatu. Využili sme akciu Tatranských lanových dráh a pomerne lacno sa vyviezli novou pozemnou lanovkou na Hrebienok. Prišli sme akurát v čase štartu pretekov vysokohorských nosičov, ktorí smerovali na Zamkovského chatu. Stretli sme aj redaktora Televíznych novín televízie JOJ Jožka Kubányiho a poprosili ho, aby sa s nami odfotografoval. Podobný zážitok sme mali aj na Rainerovej chate, kde nám pre zmenu „pózoval“ pán chatár. Nádherný pohľad sa nám vyskytol pri vodopádoch Studeného potoka. Na veľmi peknej Zamkovského chate sme si oddýchli a načerpali sily na návrat k lanovke na Hrebienok. Zažili sme úžasný deň a ani dážď a chladné počasie nám nepokazili pocit, že máme možnosť prežiť deň v najmenších veľhorách sveta.

Na Rainerovej chate s jej chatárom

Pri Studenom potoku
Vodopád Studeného potoka