Netradičný Mikuláš

Každý si pri slove Mikuláš predstaví veľkého bradatého muža v červenom oblečení a s čiapkou na hlave. Na pleci nesie vrece so sladkosťami. Je to skrátka darca. Nie vždy to však musí byť ,,nosič“ hmotných darčekov. V živote dospelých však takou nádielkou môže byť srdečné pozvanie, milé slovo, spomienka. V takomto duchu sa niesol Mikuláš na našej škole dňa 5.12.2008.

Organizátorke tohto spomienkového a charitatívneho podujatia Mgr.K.Lipcseiovej sa podarilo pozvať bývalých kolegov: p. učiteľku Ivetku Drábikovú, p. učiteľa Miroslava Hrdličku a bývalých žiakov tejto školy: Evku Hoferovú, Tomáša Marcineka a Kristiána Oláha. Všetci menovaní sa významne zaslúžili o rozvoj športu na tejto škole.

Mgr. K.Lipcseiová

Webmaster: Peter Gajdošík ©2009