Okresné kolo v basketbale

Dňa 15.12.2008 sa žiaci našej školy zúčastnili Okresného kola v basketbale žiakov v tejto zostave: Kovanič M., Vilhan M., Bolčo P., Haferník I., Póni L., Kotešovský R., Máliš J., Kapinai P., Marcinek J. st., Beľa A., Hirjak L., Vilhan J. Obsadili veľmi pekné 3. miesto.

Dňa 18.12.2008 sa žiačky našej školy zúčastnili Okresného kola v basketbale žiačok v tejto zostave: Horušková V., Danková N., Zoková I., Beňová R., Gombalová S., Sabacká M., Apková D., Demeterová I., Liptáková D., Teleková N., Riečicová M., Polakovičová S.

Mgr. K. Lipcseiová
Webmaster: Peter Gajdošík ©2009