e-mail: skola@zskubinylc.edu.sk            adr.: Námestie Kubínyiho.č.42/6, 98401 Lučenec             tel: 047/4512034
NOVOHRADSKÉ HRY

Dňa 10.10.2008 sa uskutočnili NOVOHRADSKÉ HRY v ATLETIKE. Tejto súťaže sa zučastnili žiaci aj žiačky našej školy a dosiahli pekné výsledky.

Žiačky: Čománová Renata, Beňová Rebeka, Zoková Ivana, Gombalová Simona, Sabacká Marcela, Liptáková Dominika, Teleková Nikoleta, Riečicová Martina a Galambová Alžbeta.
     Žiaci: Kovanič Michal, Vilhan Milan, Kapinay Pavel, Haferník Ivan, Marcinek Ján st., Kotešovský Rastislav, Bača Dávid, Marcinek Ján ml. a Ivic Martin.

Všetkým týmto žiakom a žiačkam patrí pochvala za ich príkladné správanie a bojovnosť. Obzvlášť dobre obstáli v jednotlivých disciplínach nasledovní žiaci: V ŠTAFETE 4x60 metrov vybojovali veľmi pekné 3. miesto žiaci: Kovanič, Vilhan, Kapinay, Haferník.

Veľmi pekne sa umiestnil Kapinay vo VRHU GUĽOU a obsadil pekné 4. miesto. Pochvala patrí aj Kotešovskému, ktorý v SKOKU DO DIAĽKY obsadil pekné 4. miesto. V SKOKU DO VÝŠKY vybojovali Kovanič 7. miesto a Kotešovský 8. miesto. V BEHU NA 60 metrov obsadil Kapinai tiež pekné 8. miesto.

V ŠTAFETE 4x60 metrov vybojovali tiež vežmi pekné miesto žiačky: Čománová, Beňová, Zoková, Liptáková. Vo VRHU GUĽOU sa Beňová umiestnila na peknom 6. mieste. Pochvala patrí aj Čománovej, ktorá obsadila v BEHU NA 60 m 8. miesto. Čománová bola bodujúca aj v BEHU NA 300 metrov, kde obsadila 9. miesto.

Mgr. Lipcseiová

Webmaster: Peter Gajdošík ©2008