Máme talent

2. – 3. októbra 2008 sa v Kežmarku konal XLIII. ročník celoslovenskej literárnej súťaže v písaní poézie a prózy – Literárny Kežmarok. Bol venovaný Martinovi Rázusovi a Ivanovi Stodolovi. Vyhlásenia výsledkov sa zúčastnila i žiačka našej školy, ZŠ s MŠ na Námestí Kubínyiho, ktorá v 2. kategórii, v kategórii próza, obsadila krásne tretie miesto. Žiačka Martina Petrincová z 8. B triedy. Súčasťou kultúrneho programu bola aj prehliadka lyceálnej knižnice, najväčšej školskej historickej knižnice v strednej Európe i odhalenie pamätnej tabule M. Rázusovi.

Talentovaná autorka

Mgr. Katarína Sudárová