Beseda so spisovateľkou

Začiatkom októbra sa naši deviataci so zaujatosťou započúvali do rozprávania spisovateľky pani Hany Koškovej, ktorá je členkou spolku spisovateľov. Na našu školu prišla predstaviť svoju novú knihu povestí z Novohradu pod názvom Mara medvedia. Okrem rozprávania sa so žiakmi im prečítala aj krátku ukážku zo svojej novej knihy. My už vieme, že druhý diel tohto diela by mal vyjsť na začiatku nového roka. Beseda sa žiakom páčila a tak dúfame, že pani Košková s ďalším dielom za nami príde zas na budúci rok.

Pani spisovateľka Hana Košková /vľavo/...
... a jej pozorní poslucháči.

Webmaster: Peter Gajdošík ©2008