Na Timravinej studničke zožali úspech...

V utorok 21. októbra 2008 nám Dianka Demecsová zo VI. B a Scarlett Botošová z IX. A urobili veľkú radosť – na okresnej súťažnej prehliadke v umeleckom prednese pôvodnej slovenskej prózy TIMRAVINA STUDNIČKA 2008 obsadili dve krásne miesta. Dianka sa v II. kategórii umiestnila na 2. mieste a postupuje do celoslovenského kola súťaže, ktoré sa bude konať v Lučenci 20. – 21. novembra. Scarlett získala 3 miesto v III. kategórii. V I. kategórii našu školu reprezentovala Barborka Havranová, ktorá sa síce neumiestnila na prvých troch miestach, ale porota ju pochválila za pekný prednes.

Mgr. Martina Kamenská

Webmaster: Peter Gajdošík ©2008