Slnečný október vo Vysokých Tatrách

Žiaci turistického krúžku mali opäť možnosť navštíviť Vysoké Tatry, v sobotu 11. októbra už po tretíkrát. Za nádherného počasia sme absolvovali túru zo Štrbského Plesa na Popradské pleso. Neďaleko Popradského plesa sme si na Symbolickom cintoríne pripomenuli obete Vysokých Tatier, medzi ktoré patril aj spisovateľ Belo Kapolka. Nenechali sme si ujsť ani tradičnú prechádzku okolo Štrbského plesa a všimli sme si, ako sa zmenila výstavba tatranských hotelov od našej poslednej návštevy v máji tohto roku. Už teraz sa tešíme na Vysoké Tatry v júni 2009!!!

Mgr. Martina Kamenská a Mgr. Lýdia Čapóová

Webmaster: Peter Gajdošík ©2008