O pohár firmy „Ekostavba“

Rodičia, tréneri a samozrejme chlapci narodení v roku 1994 a neskôr sa zišli v nedeľu 10. 2. 2008 v hale na Výstavisku, aby si zmerali sily v malom futbale a tak využili zimnú prestávku na kvalitnú prípravu. Organizátori turnaja - Základná škola s materskou školou, Námestie Kubínyiho 42/6, 984 01 Lučenec, obec Lučenec a hlavný sponzor turnaja p. Krišta ( Ekostavba) - pozvali týchto súperov: MFK Rimavská Sobota, LB Zvolen, FK Tornaľa, Šalgotarján a LAFC Lučenec. Mužstvá boli rozdelené do dvoch skupín , víťazi sa stretli vo finále a ďalší v boji o umiestnenie.

Výsledky: 1. Skupina LAFC LUČENEC – MFK R.SOBOTA 5 : 1, MFK R.SOBOTA – TORNAĽA 4 : 2, LAFC LUČENEC – TORNAĽA 10 : 0.

2. Skupina FTC FIĽAKOVO – LB ZVOLEN 0 : 2, SÁLGOTARJÁN – FTC FIĽAKOVO 0 : 1, SÁLGOTARJÁN – LB ZVOLEN 2 : 1.

5 – 6 m. FTC FIĽAKOVO – TORNAĽA 2 : 3, 3 – 4 m. SÁLGOTARJÁN – MFK R.SOBOTA 3 : 4. Finále LAFC LUČENEC – LB ZVOLEN 4: 0

Víťazom turnaja sa stali chlapci LAFC Lučenec – Havrla, Adamčák, Očovai, Božik, Olšiak , Hirjak, Bernát, Marko, Görner, Nociar s trénerom Mgr. Jánom Tršom. Najlepším strelcom turnaja sa stal V. Havrla.

Webmaster: Peter Gajdošík ©2008