Tvorivosť v predvianočnom období

Najkrajšie sviatky VIANOCE sú už predo dvermi. Každý z nás sa niekam ponáhľa. Práve v tom zhone je dobre sa na chvíľu zastaviť a využiť čas na stretnutie s dobrými kamarátmi v príjemnom prostredí.

Srdečné privítanie

Žiaci I. stupňa ZŠ s MŠ, Kubínyiho námestie ten čas využili správne. Srdečne privítali svojich rodičov, kamarátov, rovesníkov a deti MŠ Herzova a Kubínyiho námestie s vianočnými piesňami, koledami, básničkami.

Po programe pracovali podľa výberu v tvorivých dielňach. Zámer vyrobiť vlastnoručný darček sa podaril. Aj tí najmenší preukázali veľkú dávku zručnosti a tvorivosti. Pod vedením pani učiteliek a vychovávateliek vyhotovili darčekové krabičky, adventný veniec, rôzne farebné pohľadnice, vianočné ozdoby. Trpezlivo ozdobovali aj črepníčky s netradičnou metódou. Výsledkom ich snaženia boli krásne výrobky prezentované v duchu Vianoc.

Mladí umelci a ich pekné darčeky

Tvoriť, pripraviť niečo hodnotné každého poteší. Zvlášť vtedy, keď to robíme pre druhých. V tomto snažení budeme s radosťou pokračovať.
Webmaster: Peter Gajdošík ©2008