Školská Superstár 3

1. júnom žila celá naša škola. Žiaci druhého stupňa už tretí rok tancujú v rytme piesní, ktoré spievajú ich spolužiaci v súťaži „Školská Superstár“. Skôr než 10 žiakov a žiačok predviedlo svoje umenie a talent pred učiteľskou a žiackou porotou pozreli si na školskom dvore ukážku polície – zadržanie páchateľa.

Ukážky s cvičeným psom

Členovia žiackeho parlamentu vedení Mgr. Lenkou Dymovou pripravili priestory na školskom dvore a mohlo sa začať. Spevácku súťaž vyhrala Kristínka Jačmeníkova zo VI.B. tridy.
                                                                                                                                                                  Mgr. Lenka Dymová

Finalisti treieho kola Školskej Superstár