Sviatok všetkých detí

MDD oslavujeme tradične 1.juna. Nebolo to inak ani na našej škole. Medzi deti zavítal aj pán primátor Ing. Milan Marko, ktorý srdečne privítal účastníkov tohto podujatia.

Podujatiu predchádzala bohatá výzdoba areálu

Žiaci 1.stupňa a deti MŠ pripravili na privítanie hudobno–tanečný program. V pekne vyzdobenom prostredí boli pripravené pre deti rôzne súťaživé hry na rozličných stanovištiach: - triafanie do cieľa, skákanie vo vreciach, prenášanie loptičky v lyžici. Športové zdatnosti si mohli vyskúšať na boccii a chodúľoch. Výsledkom výtvarného snaženia na asfalte boli kresbičky s námetom „V našom dome je porozumenie a priateľstvo.“

Skvelú náladu navodil úvodný hudobno-tanečný program

Počas súťaženia sa rozozvučali známe melódie populárnych pesničiek. Prestávky vyplnili rôzne tanečné súťaže a nechýbala ani populárna caraoke show. Každé snaženie bolo odmenené rôznymi cenami a sladkosťami. O občerstvenie bolo postarané v školskej jedálni.

Skok vo vreci Žiacke karaoke
Hod na cieľ Loptička na lyžičke
Školáci na boccii Kreslenie na asfalt

Podujatia a zúčastnili spolu s deťmi aj rodičia z okolitých sídlisk. Najväčšou odmenou pre nás bolo vyjadrenie rodičov: „Pripravili ste krásny deň plný príjemných zážitkov pre naše deti.“
                                                                                                                                                          PaedDr. Mária Kožíková

Podujatia sa zúčastnili aj deti z blízkeho okolia
Webmaster: Michal Oravec ©2006