Exkurzia

Prírodovedno-vlastivedná exkurzia:

Vo štvrtok 26.10.2006 sa žiaci 3. a 4. ročníkov vybrali na prírodovedno-vlastivednú exkurziu do Planetária Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom a na Zvolenský zámok. Rozšírili si tak svoje poznatky o Zemi, slnečnej sústave a fungovaní vesmíru.

Žiaci 3. a 4. ročníka pred planetáriom

Na Zvolenskom zámku si mohli svoje teoretické vedomosti o stredovekých hradoch a našej minulosti preniesť do praktických skúseností. Žiakom aj pani učiteľkám sa exkurzia veľmi páčila.
                                                                                                                                                       p. uč. Širgelová a Lauková

Webmaster: Michal Oravec ©2006