Lyžiarsky kurz

V dňoch 20. – 24. 2. 2012 naša škola organizovala lyžiarsky kurz na Látkach – Prašivej. Do kurzu sa prihlásilo 24 žiakov. Vedúcou kurzu bola Mgr. Miroslava Kramecová. Žiaci mali raz k dispozícii aj bazén a záujemcovia mohli absolvovať aj večerné lyžovanie. V závere kurzu sa všetci žiaci zúčastnili slalomu, a to znamená, že aj všetci nelyžiari, ktorých bolo 8, zvládli základy lyžovania. V súťaži chlapcov bolo nasledovné poradie:
1. Gál
2. Dirbák
3. Horváth.
     V súťaži dievčat vyhrala Lucia Gálová, druhá bola Terezka Tršová a tretia Cynthia Vilhanová. Pohodu, ktorá vládla na kurze dokumentujú uverejnené fotografie. Už teraz sa tešíme na nasledujúci lyžiarsky kurz.

Webmaster: Peter Gajdošík ©2012