Prišiel k nám Mikuláš

Kto z detí nemá rád postavičku bradatého, šedivého deduška v červenom  s neodmysliteľným vrecom sladkostí pre všetkých. Aj na našej škole sa zastavil s bohatou nádielkou sladkostí dňa 6. 12. 2011. Stretli sme sa všetci v telocvični našej školy, aby sme súťažili v rôznych disciplínach. Žiacky parlament pod vedením Mgr. Lenky Dymovej pripravil štyri disciplíny, v ktorých žiaci súťažili. Triedy si vyrábali masky Mikuláša, hádzali snehovou guľou do koša alebo ňou zhadzovali kuželky.

Najviac sme sa zabavili pri kreslení snehuliaka, pretože zástupcovia tried ich museli nakresliť so zaviazanými očami. Telocvičňou znela vianočná hudba a smiech detí. Z I. stupňa sa najlepšie umiestnila 4. A trieda a na druhom stupni 7. B trieda. Mikuláš neobišiel ani našich malých kamarátov v škôlke. My väčší žiaci sme si pre nich pripravili milé vystúpenia s tancom, spevom a divadielkom. Ďakujeme všetkým zúčastneným.

Mgr. L. Dymová

Webmaster: Peter Gajdošík ©2011