Jesenné hry

Dňa 5. októbra 2011 žiaci III. a IV. ročníka ZŠ s MŠ na Námestí Kubínyiho pod vedením pani učiteľky Kamenickej, Laukovej, Rojíkovej a pani vychovávateľky Gondovej pripravili športové jesenné popoludnie pre svojich malých kamarátov zo škôlky. Sprevádzali ich rôznymi súťažami , pri ktorých vládla dobrá nálada a hlasné povzbudzovanie.
      Keď sa deti spolu na jesennom slniečku do sýta vyšantili, pochutnali si na pečených buchtách a čajíku, ktoré pre ne pripravili tety kuchárky. Na záver si všetci spolu zatancovali a zacvičili v rytme zumby. Každý športovec bol odmenený za svoju šikovnosť a účasť medailou a sladkosťami.

Text: M. Gondová

Webmaster: Peter Gajdošík ©2011