Rozprávkové dopoludnie

Pedagógovia ZŠ s MŠ Námestie Kubínyiho 42/6 sa jedného dňa rozhodli, že predstavia školu budúcim žiakom trochu inak. A tak sa 21. 5. 2011 budúci školáci ocitli v Rozprávkovej krajine. Kocúr v čižmách a jeho pomocníci sprevádzali rodičov s deťmi rôznymi stanovišťami. Spolu plnili rozličné úlohy. Vyskúšali si svoju šikovnosť pri manuálnych zručnostiach, vedomostných úlohách a športovo –zábavných činnostiach.
     Odmenou boli rôzne dobroty, občerstvenie, dobrý pocit z pekne stráveného dopoludnia a poznanie, že škola je vlastne „SUPER“.

Text a foto: Kolektív učiteľov I. stupňa
                                                                                                                                                  a vedenie školy