Lyžiarsky výcvik

Žiaci ZŠ Námestie Kubínyiho 42/6 v Lučenci sa každoročne zúčastňujú lyžiarskeho kurzu a tak tomu bolo i tento rok. V dňoch 21. – 25. februára sa vybraní žiaci zúčastnili lyžiarskeho kurzu na Látkach v areáli hotela ROYAL. Lyžiarsky kurz pod vedením Jána Trša a s pomocou ďalších inštruktorov p. Kramecovej a p. Šinku splnil svoj cieľ. V nemalej miere tomu napomáhala disciplinovanosť a vytrvalosť všetkých prítomných. Odmenou za ich vytrvalosť bol pôžitok z jazdy na vždy upravenom svahu za pekného počasia. Žiaci si voľný čas spestrili rôznymi aktivitami a nechýbala ani večerná diskotéka. Najlepší lyžiari si mohli svoje znalosti lyžovania overiť v pretekoch ktoré sa uskutočnili v predposledný deň.

Text: Mgr. Arpád Šinka
Webmaster: Peter Gajdošík ©2011