Timravina studnička

Dňa 12.10.2010 sa uskutočnilo školské kolo tejto recitačnej súťaže na I. stupni.Zúčastnilo sa 5 žiačok z III. a IV. ročníka. Prvú cenu získala žiačka III.A triedy SLÁVKA PAULOVIČOVÁ, ktorá bude reprezentovať našu školu v okresnom kole. Ďalšie prvé miesto a zároveň post náhradníčky získala DENISA LUKÁČOVÁ zo IV.A triedy. Ďalšie umiestnenia: 2. miesto: TERÉZIA TRŠOVÁ a LUCIA GÁLOVÁ zo IV.A triedy, 3. miesto: DAGMAR  RACZOVÁ tiež zo IV.A triedy. Blahoželáme!

Zľava: Terezka Tršová, Dagmar Ráczová, Slávka Paulovičová, Deniska Lukáčová a Lucia Gálová.

Mgr.Erika Kamenická

Webmaster: Peter Gajdošík©2010