Krúžky

Matematika hrou                                                                                              Vyučujúci: PaedDr. Mária Kožíková

V matematickom krúžku pracovalo 13 žiakov. Riešili rôzne zábavné úlohy, krížovky zamerané na učivo 4. ročníka. Obľúbené hlavolamy slúžili na rozvíjanie logického myslenia. Žiaci riadi pracovali s tangramami (geometrické skladačky papierové, drevené), pomocou ktorých zostavovali rôzne obrázky vymyslené aj podľa predlohy. Zábavnou, hravou formou riešili úlohy aj na testovanie.V krúžku pracuje 17 žiakov 4. ročníka. Krúžková činnosť je zameraná na rozvíjanie logického myslenia žiakov formou hier, zábavných úloh.

Webmaster: Peter Gajdošík ©2010