Krúžky

Športové hry                                                                                          Vyučujúci: Mgr. Miroslava Kramecová

Vyhodnotenie práce za šk. rok 2009/2010
      Krúžok pracoval týždenne 2 hodiny. Navštevovalo ho 21 žiakov. Úroveň krúžku hodnotím kladne, pretože väčšina detí navštevovala krúžok pravidelne, mali veľmi dobrú účasť. Žiaci a žiačky sa pripravovali na rôzne športové súťaže ako je vybíjaná, ľahká atletika, kde dosiahli celkovo dobré umiestnenia ( 2. miesto v okrese vo vybíjanej, 1. miesto – Beh MS). Pozitívne hodnotím aj moment, že sa žiaci dožadovali športovania aj mimo termínu krúžku a tak sme sa stretávali aj viaceré popoludnia.

Webmaster: Peter Gajdošík ©2010